Soproni FAC – FSC Hegykő 2 : 3 ( 2 : 3 )

2017.09.29. | Egyéb |  megosztás a Facebookon

Izgalmas mérkőzésen maradt alul U 14-es csapatunk

Sopron: 25 néző, Vezette Takács Ákos

Varga Mátyás – Csiszár Martin, Lukács Patrik, Horváth Nikolász, Neubauer Zsolt, Németh Bence, Bajuszáncs Dávid, Miszori Máté, Hajós Barnabás összetételű soproni fiúk egy súlyos vereséggel kezdték a szezonjukat, míg a vendég hegykői gyerekek két szép győzelemmel indultak. Az első félidő a soproni gyerekek legszebb álmaival indult. Ügyes földön tartott passzokkal értek a Hegykői kapu elé és Neubauer Zsolt és Bajuszáncs Dávid is pontosan lőtt. A nyolcadik percben így 2-0-t mutatott volna az eredményjelző ha lenne  A meglepett vendégek még nagyobb hátrányba is kerülhettek volna ha Bajuszáncs másik helyzetét is gólra váltja.
A hegykői fiúk egy kapushibából szépíteni tudtak a 12. percben. Kapusunknak Varga Matyinak azonban ez volt az egyetlen hibája a mérkőzés folyamán, miként dicséretet érdemel a hegykői kiskapus, Kóczán Barni is, aki szintén csapata legjobbjai közé tartozott. A fertőmenti gyerekek kedvét meghozta a szépítő gól és egyre nagyobb nyomás alá helyezték a hazaiak kapuját. A 34. percben Stekovics Detre a 35. percben Horváth Erik vette be a soproni kaput. 2:3. A második félidő mindvégig kiegyenlített játékot hozott. Mindkét fél előtt adódtak gólszerzési lehetőségek változatos és jó iramú volt a küzdelem. Említést érdemel Takács játékvezető hibátlan teljesítménye is. Mindkét csapatot dicséret illeti a küzdeni tudásáért! Igazán jó színvonalú mérkőzést játszottak a csapatok!