Tizenegyes rúgásokkal dőlt el a négybe kerülés…

Soproni FAC – Gönyűi SE 1-1 (0:0) tizenegyesek után 4:5

Anger: 250 néző. Vezette: Lukácsi Csaba, asszisztensek: Dombi Olivér, Horváth Richárd

Szépszámú számú közönség érdeklődése mellett kezdődött a találkozó. Felfokozott várakozásról
ugyan még nem beszélhetünk, arra nyilván szeptemberben került volna sor, ha a sorsolás az Anger rét ősi gyepére szólítja a Haladás, az ETO, vagy a Soproni VSE csapatát…

Ennek lehetősége azonban elúszott sajnos, mert a gönyűi csapat 1-1 es döntetlenre hozta a 90 percet.
A fiatal tehetséges játékosokból álló soproni csapat a játék minden elemében jobb volt! De hibák az ellenfél
kapuja előtt is vannak, és hátul is akadnak. A vendégek a semmiből szereztek vezetést, olyankor, amikor már
a SFAC vezethetett volna 3-0-ra. Barkovics Károly fejesével 8 perc vendég előny után sikerült az egyenlítés.
A vendégeknek a gólon kívül 2 lehetőségük adódott, a soproniaknak öt. A tizenegyes párbajban a soproniak részéről Tóth Péter, Honyák Máté, Soós Áron, Göndöcs Richárd magabiztosan lőtt a hálóba, de így tettek a vendégek is. A kapusok közül Giczi Balázsnak volt egy alkalommal esélye a hárításra, amikor a levegőben úszva elért egy sarokra tartó bombát, de a teljes hárítás nem sikerült, mint ahogyan ötödik lövőként nem sikerült neki betalálnia kollégája hálójába… A párbaj folytatása elmaradt, és a vendégek boldogan ünnepelhettek, míg a hazaiaknak a filozofálás maradt osztályrészül.