Soproni FAC 1900 – Hédervár 3 – 2 (2 – 0)
Anger-réti pálya, 150 néző Vezette: Szikra Gábor

SFAC1900: Giczi – Németh V, Imre Sz., Fényes, Jakab P. (Kocsis), Soós Á., Varga G., Barkovics, Tóth P. (Füzi S.), Göndöcs (Keszeg), Honyák.
Edző: Ágoston Zsolt

Hédervár: Endrődy – Benczinger, Molnár Á., Nagy Cs., Antalkovics (Szabados), Tóth N., Dankó (Varga B.), Jász, Újvári T. (Újvári R.), Kovács K., Szabó Sz.,
Edző: Tiba Zoltán

Tipikusan „hat pontos” mérkőzésen nagyon fontos győzelmet aratott csapatunk. A két gárda egymást követte a táblázaton a tabella negyedik és ötödik helyén, pontkülönbség 3 volt eddig, de a vendégek győzelme esetén ezt egalizálták volna, sőt mivel egy mérkőzéssel kevesebbjük van (a Gönyű elleni meccsük elmaradt). Ez a találkozó a két legénység tapogatózó játékával kezdődött. A soproni csapat pörgött fel előbb. Tóth Péter kapufát talált lövése jelezte a SFAC fölénybe kerülését! Az egyre jobban belelendülő hazai csapat aztán a gólokkal sem maradt adós. Előbb Jakab Péter 35 méterről ívelte kapu elé a szabadrúgást, melyet Barkovics Károly fejelt a hálóba. 1 – 0. Rá két perccel Tóth Péter egy nagyszerűen kidolgozott támadást fejezett be góllal, amikor 6 méterről lőtt a kapuba. 2 – 0. Szünet után is a piros-fehérek voltak lendületesebbek. Az 52. percben lábról lábra szállt a labda, végül Honyák Máté lefordult védőjéről s elegánsan a kapus lába mellett a bal sarokba továbbított. 3 – 0. A nézők már biztosak voltak a fölényes sikerben, amikor Kovács Kornél lövése utat talált a hálóba. 3- 1. Kimaradt helyzet itt is ott is, majd jött egy váratlan kapushiba. Hálóőrünk szerencsétlenkedett az ötös sarkánál. A vendégek megszerezték a kiejtett labdát, „köszönték szépen” a tálcán kínált lehetőséget és Jász Dominik kíméletlenül bevarrta a játékszert. 3 – 2. Tiba Zoltán tanítványai vérszemet kaptak s minden mindegy alapon, már az egyenlítésért küzdöttek, nem is rosszul. Mindeközben a két beállt csere csatárunk Keszeg és Füzi Soma is eldönthette volna a találkozót, de mindketten kihagyták a ziccerüket. Jók: Tóth Péter, Imre Szabolcs, Varga Gergő, Barkovics Károly illetve: Jász Dominik, Kovács Kornél, Endrődy Barna

Ágoston Zsolt: Három gólos vezetés után a saját hibánkkal mérkőzésbe hoztuk az ellenfelet, akik mindent elkövettek az egyenlítésért, mi meg a végén szenvedhettünk a három pont itthon tartásáért.

Tiba Zoltán: Legalább a második félidőt megnyertük…